CLJ U-17 22/23 (6): Hattrick Stanaszka nie wystarczył.

Juniorzy młodsi Hutnika zmierzyli się dziś na Suchych Stawach z Wisłą Płock w 5. kolejce CLJ U-17. Podopieczni trenera Macieja Papieża nie dali rady rywalom i ulegli 3-5. Wszystkie trzy bramki dla Hutnika zdobył Tomasz Stanaszek.

Hutnicy spotkanie zaczęli z impetem i już w 3 minucie prowadzili 1-0. Na prowadzenie Dumę Nowej Huty wyprowadził Stanaszek kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. Były to jednak miłe złego początki, bowiem kolejne bramki w tej części gry padały już tylko dla przyjezdnych. Do przerwy wynik na tablicy brzmiał 1-4. Po zmianie Hutnicy byli zdolni dołożyć tylko dwa trafienia, oba autorstwa Stanaszka i ostatecznie przegrali 3-5.

W następnej serii gier Hutnik uda się do Kielc na spotkanie z Koroną. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 24 września o godzinie 12:15.