CLJ U-17 22/23 (10): Tak niewiele zabrakło.

Juniorzy młodsi Hutnika zmierzyli się dziś przy Ptaszyckiego z Jagiellonią Białystok. Podopieczni trenera Macieja Papieża pomimo imponującego pościgu nie dali rady gościom i ulegli w 10. kolejce CLJ U-17 2-3. 

Po pierwszej połowie goście z Białegostoku w pełni zasłużenie prowadzili 2-0, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Rybak. Na drugą połowę pomimo niekorzystnego obrotu boiskowych sytuacji Hutnicy wyszli z wiarą że można jeszcze losy meczu odwrócić. I już po trzech minutach Tomasz Stanaszek zdobył bramkę kontaktową. "Stano" wykorzystał nieporozumienie pomiędzy defensorem a bramkarzem Jagiellonii, po czym umieścił futbolówkę w bramce białostoczan. Do wyrównania w 85 minucie spotkania cudownym uderzeniem z woleja doprowadził Maciej Banot, a asystę przy tym trafieniu zanotował Szymon Waligóra. Jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do gości. Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Rybak wykorzystał rzut karny i trzy punkty pojechały na Podlasie. 

W następnej kolejce Hutnik uda się do Rzeszowa na spotkanie z Resovią. Zawody odbędą się w sobotę 22 października o godzinie 12. 

CLJ U-17 (10. kolejka)

Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok 2-3 (0-2)

                                  15' Rybak 

                                  17' Rybak 

48' Stanaszek 

85' Banot 

                                  89' Rybak 

Hutnik: Hoyo-Kowalski - Waligóra, Staniszewski, Rapacz, Filipczyk, Mucha, Szablowski, Kukla, Stanaszek, Bobka, Kozłowski, oraz: Banot, Krówka, Czechowicz, Prażuch, Stodulski 

Wstecz