CLJ U-17 (11): Derbowa porażka.

Dziś na Suchych Stawach juniorzy młodsi Hutnika podejmowali w 11. kolejce CLJ U-17 drużynę Wisły Kraków. Podopieczni Pawła Byrskiego nie dali rady wiślakom i ulegli w derbach 0-2. 

Po pierwszej połowie goście prowadzili 1-0. Piłkarze Wisły wykorzystali niefrasobliwość w obronie hutników i od 28 minuty wyszli na prowadzenie za sprawą Woyna-Orlewicza. Po zmianie stron ponownie Jacoba Zagrodnika pokonał Woyna-Orlewicz i przyjezdni ostatecznie zwyciężyli 2-0. Swoje szanse w meczu mieli również Biało-Błękitno-Niebiescy, ale strzały Piotra Wójtowicz, Samuela Łapczyńskiego, Marcina Miechówki czy Kamila Kozika albo zdołał obronić golkiper Wisły, albo były niecelne. Po tej porażce Hutnik nadal plasuje się na 2 miejscu w tabeli z 17 punktami na koncie. 

W następnej serii gier Hutnik uda się do Białej Podlaskiej na mecz z tamtejszym Topem 54. Spotkanie odbędzie się w sobotę 21 maja o godzinie 17:30. 

CLJ U-17 (11. kolejka)

Hutnik Kraków - Wisła Kraków 0-2 (0-1)

                              28' Woyna-Orlewicz

                              59' Woyna-Orlewicz 

Hutnik: Zagrodnik - Wójtowicz, Sawicki, Miechówka, Filipczyk, Kępa, Rogóż, Jakóbczyk, Żmuda, Depta, Łapczyński, oraz Gocal, Kozłowski, Waligóra, Kozik 

Wstecz