CLJ U-17 (10): Zimny prysznic w Łęcznej.

Występujący w CLJ U-17 juniorzy młodsi Hutnika doznali wczoraj niespodziewanej porażki w Łęcznej. Podopieczni trenera Pawła Byrskiego nie dali rady outsiderowi ligi Górnikowi ulegając 2-5.

Do przerwy hutnicy przegrywali 1-2. Na bramkę Bałaszeka w 38 minucie odpowiedział Kacper Depta. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę gospodarze za sprawą Zabłotnego powrócili na prowadzenie. Po zmianie stron miejscowi dołożyli jeszcze trzy trafienia, gdy Biało-Błękitno-Niebiescy zdołali tylko raz pokonać bramkarza górników. Drugą bramkę dla Dumy Nowej Huty strzelił w 75 minucie Michał Gocal.

W następnej serii gier młodych hutników czekają derby z Wisłą Kraków. Zawody odbędą się w sobotę 15 maja o godzinie 15.