CLJ U-15 22/23 (8): Kanonada trampkarzy.

Trampkarze Hutnika rozegrali dziś 8. kolejkę CLJ U-15. Podopieczni trenera Krzysztofa Świątka nie dali szans swoim rywalom i zwyciężyli na Suchych Stawach KKP Koronę Kielce 10-0.

Dobre zawody rozegrali dziś na Suchych Stawach trampkarze Hutnika. Przez całe spotkanie nadawali ton wydarzeniom na boisku co w efekcie końcowym przyniosło im 10 bramek. Prowadzenie Biało-Błękitno-Niebieskim dał w 14 minucie Kacper Rzepka wykorzystując gapiostwo bramkarza gości. Na 2-0 siedem minut później podwyższył Igor Gałek soczystym strzałem z 16 metrów w samo okienko. W 24 minucie było już 3-0. Swoją drugą bramkę w tym meczu ustrzelił Rzepka wykorzystując asystę Ksawerego Semika. Czwartą bramkę dla podopiecznych Krzysztofa Świątka, a swoją drugą w spotkaniu zdobył Gałek dobijając własny strzał. Wynik przed przerwą ustalił Rzepka czym skompletował hattricka. Kacper uderzył zza szesnastki a piłka wylądował w przysłowiowych "widłach". Kluczowe podanie nr dwa przy tej bramce zapisał na swym koncie Semik. Do przerwy 5-0. Po zmianie stron Hutnicy dołożyli kolejne pięć bramek. Najpierw Jakub Skiba wykorzystał zagranie Rzepki. Następnie Rzepka ładnym plasowanym strzałem po raz czwarty wpisał się do protokołu. Chwilę później Rzepka zdobył swoją piątą bramkę. Tym razem uderzeniem z woleja po zagraniu Michała Łuczyńskiego. Dziewiąta bramkę strzałem "głową" uzyskał Adam Kucała. Wynik spotkania również z "głowy" ustalił Skiba skrzętnie korzystając z dośrodkowania Łuczyńskiego.

W następnej serii gier Hutnicy udadzą się do Nowego Sącza na spotkanie z Sandecją. zawody zostaną rozegrane w niedzielę 16 października o godzinie 13.