CLJ U-15 22/23 (7): Wygrana z dreszczykiem.

Trampkarze Hutnika rozegrali dziś 7. kolejkę CLJ U-15. Podopieczni trenera Krzysztofa Świątka zwyciężyli na Suchych Stawach Siarkę Tarnobrzeg 4-2.  

Pierwsza połowa przebiegała pod pełne dyktando młodych Hutników. Biało-Błękitno-Niebiescy stworzyli sobie kilka niezłych okazji z których wykorzystali dwie. Prowadzenie dla podopiecznych Krzysztofa Świątka uzyskał z rzutu karnego Michał Łuczyński.

W doliczonym czasie drugiego gola dla  Dumy Nowej Huty zdobył Jakub Skiba, który wykorzystał podanie Szymona Bila. Chwilę po zmianie stron Hutnicy dwukrotnie dali się zaskoczyć gościom i po 53 minutach wynik na tablicy brzmiał 2-2. Nasza drużyna nie podłamała się obrotem sytuacji i już po sześciu minutach wróciła na prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Bil, a asystę zaliczył Igor Gałek. Wynik spotkania na minutę przed upływem regulaminowego czasu gry ustalił Kacper Rzepka z podania Łuczyńskiego.

W następnej kolejce Hutnik na Suchych Stawach podejmie Koronę Kielce. Spotkanie zostanie rozegrane w niedziele 9 października o godzinie 13:30. 

CLJ O-15 (7. kolejka)

Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 4-2 (2-0)

13' Łuczyński (k)

40+1' Skiba 

                              43'

                              53' 

59' Bil 

79' Rzepka 

Hutnik: Klarman - Adamczyk, Bil, Gałek, Halo, Kopycki, Łuczyński, Migdał, Rzepka, Semik, Skiba, oraz: Boratyński, Drożdżowski, Ramian, Szewczyk, Warjan, Władyka 

Wstecz