CLJ U-15 22/23 (5): Pięć bramek w piątej kolejce.

Trampkarze Hutnika rozegrali dziś 5. kolejkę CLJ U-15. Podopieczni trenera Krzysztofa Świątka nie dali szans swoim przeciwnikom i zwyciężyli 5-1.

Biało-Błękitno-Niebiescy ustawili sobie zawody w ciągu 5 minut. Pomiędzy 12 a 16 minutą meczu zaaplikowali gościom trzy bramki i spokojnie mogli kontrolować dalsze poczynania na boisku. Dwa pierwsze trafienia na swoim koncie zapisał Jakub Skiba. Najpierw wykorzystał gapiostwo bramkarza Górnika, a następnie dośrodkowanie z rogu Szymona Bila. Trzecią bramkę strzelił Igor Gałek, który dobił uderzenie z dystansu Bila. Do przerwy 3-0. Po zmianie stron Hutnicy dołożyli jeszcze dwie bramki, ale najpierw sami jedną stracili. Na 4-1 celnie główkował Michał Łuczyński. Wynik spotkania w ostatniej regulaminowej minucie ustalił strzałem "głową" Paweł Szewczyk po wrzutce Ksawerego Halo.

W następnej kolejce Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków. Derby zostaną rozegrane w sobotę 24 września o godzinie 10:30.