CLJ U-15 22/23 (2): Drugi mecz, drugie zwycięstwo.

Trampkarze Hutnika rozegrali dziś 2. kolejkę CLJ U-15. Rywalem Biało-Błękitno-Niebieskich na Suchych Stawach była Sandecja Nowy Sącz. Podopieczni trenera Krzysztofa Świątka nie dali szans rywalom i pewnie zwyciężyli 3-0.

Prowadzenie dla Hutnika w 18 minucie uzyskał Jakub Skiba dobijając mocne uderzenie Kacpra Boratyńskiego. Cztery minuty później było już 2-0 dla podopiecznych Krzysztofa Świątka, a drugą bramkę na swoim koncie zapisał Skiba. W tej sytuacji asystę zaliczył Boratyński. Trzeciego gola Biało-Błękitno-Niebiescy strzelili po przerwie. Szymon Bil świetnym podaniem obsłużył Michała Łuczyńskiego, a popularny "zgredzik" przymierzył po dalszym słupku nie do obrony.

W następnej kolejce Hutnicy udadzą się do Rącznej na derbowe spotkanie z Cracovią. Spotkanie zostanie rozegrane w piątek 2 września o godzinie 16.