Chodź na Hakaessa!

Zachęcamy wszystkich młodych kibiców do aktywnego dopingowania wspólnie z kibicami prowadzącymi doping. Po raz kolejny dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje podczas najbliższego meczu. Nasi młodzi kibice będą mieli okazję pograć wspólnie w piłkę oraz spotkać się z zawodnikami Hutnika. Będzie chwila na pytania, autografy czy wspólne zdjęcia. Od naszych zawodników za darmo otrzymają również bilety na mecz! Młodych kibiców odwiedzi klubowy fotograf oraz realizator klubowych kulis meczowych. A jakby tego było mało to zorganizowany zostanie konkurs, a jego zwycięzca zostanie czwartym uczestnikiem organizowanego w przerwie meczu na murawie konkursu rzutów karnych.

Plan meczu:

10:15 - zbiórka przed wejściem do hali Suche Stawy z ambasadorem akcji Maciejem Kawą i Jackiem Jamrogiem
10:30-12:00 - możliwość pogrania w piłkę na bocznym boisku Hutnika oraz spotkaniem z zawodnikami, chwila na autografy i wspólne zdjęcia
12:00 - wspólny przemarsz na stadion
12:30 - aktywny udział w dopingowaniu podczas meczu Hutnika, udział jednego z uczestników w konkursie rzutów karnych organizowanym w przerwie na murawie

Bilety dla uczniów szkół podstawowych za darmo rozdawane są tylko przez zawodników podczas wspólnej integracji na bocznym boisku.

Wielkie podziękowanie dla Maćka i Jacka za pomoc w organizacji akcji. Dzięki, że pomagacie wkraczać z pasją na trybuny kolejnym pokoleniom kibiców.

Pamiętaj, w niedzielę chodź na Hakaessa!

Wstecz