Baraż o CLJ U-15 (1): Pierwsza część planu wykonana.

Dziś na Suchych Stawach został rozegrany pierwszy mecz barażowy o CLJ U-15. Przeciwnikiem Hutnika w walce o elitę była drużyna Wisły Puławy. Podopieczni trenera Krzysztofa Świątka rozegrali dobre zawody, zwyciężyli 5-2 i wypracowali sobie niezłą zaliczkę przed przyszłotygodniowym rewanżem.

Po pierwszej połowie Chłopcy Hutnicy prowadzili 2-0.

Prowadzenie dla Dumy Nowej Huty strzałem głową uzyskał w 19 minucie Kacper Rzepka.

Na 2-0 pięć minut przed przerwą podwyższył Igor Gałek.

Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części meczu trzecią bramkę dla Biało-Błękitno-Niebieskich uzyskał Marcel Kopycki. Goście kontakt złapali w 69 minucie meczu za sprawą Nity. Podopieczni "Świętego" zareagowali na tę bramkę niemal natychmiast i pięć minut później prowadzili już 5-1. Najpierw z rzutu wolnego trafił Szymon Bil, a następnie bramkę dla nas strzelił Jakub Skiba. Puławianie zmniejszyli rozmiar porażki minutę przed upływem regulaminowego czasu gry, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Nita.

Rewanż odbędzie się za tydzień w Puławach.