3L.PR (9): Bez przełamania na Śląsku.

Ponownie na tarczy wracają ze śląska piłkarze ręczni Hutnika. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy z Zabrza. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze obejmując w 3 minucie prowadzenie 2 - 1. Nie cieszyli się nim jednak zbyt długo, ponieważ gracze Hutnika przejęli inicjatywę i to oni utrzymywali rywali na dystans 2 - 3 bramek aż do końca pierwszej połowy, zakończonej ostatecznie wynikiem 12 - 14. Druga część spotkania również była bardzo wyrównana. Hutnikowi długo udawało się odpierać ataki rywali, którzy w końcu dopięli swego i wyszli w 46 minucie na prowadzenie, którego, jak się później okazało, nie oddali już do końca. Gracze Hutnika dzielnie walczyli do ostatniego gwizdka ale nie udało im się już odwrócić losów meczu, który ostatecznie zakończył się wynikiem 26 - 25 na korzyść Rokietnicy. Najlepsi w barwach Hutnika ponownie byli Sebastian Bartosz i Bartłomiej Krzysztof autorzy odpowiednio 9 i 6 bramek. Pierwszy z nich udział w meczu przypłacił złamaniem palca lewej dłoni.. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Rokietnica Zabrze - Hutnik Kraków 26-25 (12-14)