3L.PR (22): Zwycięstwo i vice mistrzostwo ligi.

Ciężkie warunki postawili goście krakowianom pomimo, iż na mecz przyjechali w 7. Wyraźnie rozluźnieni tym faktem gospodarze nie mogli dobrze wejść w mecz. Pomimo prowadzenia w 8 minucie 6-3, w ich grze wyraźnie widać było nerwowość. Grający bez kompleksów bytomianie skrzętnie to wykorzystywali i na przerwę schodzili przegrywając tylko jedną bramką. Druga połowa, aż do około 50 minuty spotkania była bardzo wyrównana. Wtedy to goście zaczęli opadać z sił, a krakowianie, dysponujący zdecydowanie szerszą kadra zaczęli odjeżdżać rywalom aby ostatecznie zwyciężyć 34 - 28. Tym samym krakowianie obronili pozycję vicelidera i przypieczętowali drugie miejsce w lidze. W barwach gospodarzy najskuteczniejsi byli , podobnie jak w całym sezonie, Bartłomiej Krzysztof oraz Michał Kutek zdobywcy odpowiednio 8 i 7 bramek. Wtórował im również Wojtek Słowiński, zdobywca 7 bramek.

Hutnik Kraków - UKS MOSM Bytom 34-28 (14-13)