3L.PR (21): Ważne zwycięstwo na wyjeździe.

Mocno zmotywowani wyszli na to spotkanie zawodnicy Hutnika mając w pamięci porażkę z Zabrzem w poprzedniej kolejce. Nerwowość w ich poczynaniach widoczna była niemal przez całą pierwszą połowę co skrzętnie wykorzystywali gracze z Piekar, którzy grali bardzo konsekwentnie i zasłużenie prowadzili do przerwy 12 - 9. Goście przebudzili się w drugiej części meczu i dzięki skutecznej grze w ataku oraz mocnej i szczelnej obronie konsekwentnie odrabiali straty aby w końcu wyjść na prowadzenie, którego nie oddali już do końca odnosząc zasłużone zwycięstwo 27 - 24. Zawodnicy obu drużyn stworzyli dobre widowisko i kibice zgromadzeni na hali w Piekarach na pewno mogą czuć się usatysfakcjonowani. Skutecznością w barwach Hutnika tradycyjnie błysnęli Kutek i Krzysztof autorzy 7 trafień. Warto również podkreślić bardzo dobrą grę obu krakowskich bramkarzy ale brawa należą się całemu zespołowi ponieważ każdy dołożył swoją cegiełkę do tego zwycięstwa.