3L.PR (19): Pewne zwycięstwo w derbach.

Żadnych szans nie dali zawodnicy Hutnika w derbowym spotkaniu zespołowi AGH. Co prawda pierwsze 15 minut było wyrównane ale potem przewaga gości rosła z minuty na minutę. Wprowadzenie do obrony Rafała Brodniewicza oraz czas wzięty przez trenera Kępę spowodowały większy spokój w grze Hutnika co przełożyło się na wynik i do przerwy goście prowadzili 14 - 10. Druga połowa toczyła się już zdecydowanie pod dyktando gości. Wraz z upływem czasu w grze gospodarzy wyraźnie widać było ubytek sił co w połączeniu ze znakomitą grą w bramce Hutnika Czapelki oraz Tokarza skutkowało powiększaniem przewagi, która ostatecznie wyniosła 14 bramek. Zwycięstwo po dobrej grze cieszy, ponieważ za tydzień mecz z Zabrzem, który być może zdecyduje, która z drużyn zagra w przyszłym sezonie w ll lidze.