3L.PR (16): Udany rewanż.

Kolejne udany występ zaliczyli gracze Hutnika pozostawiając tym razem w pokonanym polu zespół Siódemki Mysłowice. Pomimo, iż goście wyszli na prowadzenie 1-0 to zawodnicy z Krakowa nie pozwolili im w tym meczu na wiele. Za sprawą Michała Kutka szybko objęli prowadzenie, które rosło z minuty na minutę. Dobrze funkcjonował zarówno atak jak i obrona co zaowocowało wynikiem 15 - 10 na korzyść gospodarzy, na koniec pierwszej połowy. Druga część spotkania, podobnie jak pierwsza przebiegała pod dyktando gospodarzy. Ich przewaga rosła z każdą minutą a mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 29 - 21. Najskuteczniejsi w barwach Hutnika byli tradycyjnie Kutek i Krzysztof, zdobywcy odpowiednio 9 i 6 bramek. Dzięki temu zwycięstwu, Hutnik pozostaje w grze o upragniony awans do 2 ligi.