3L.PR (11): Przełamanie na Śląsku.

Tym razem z tarczą ze Śląska wracają szczypiorniści Hutnika Kraków. Po zaciętym meczu pokonali oni MOSM Bytom 32 - 28. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Przez całą pierwszą połowę żadnemu z zespołów nie udało się odskoczyć na więcej niż dwie bramki. Prowadzenie raz za razem przechodziło z rąk do rąk a na tablicy wyników do przerwy widniał wynik 17 - 17. Druga część spotkania również była bardzo zacięta. Zespoły wymieniały ciosy mniej więcej do 45 minuty kiedy to zawodnicy Hutnika objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końca. Ich przewaga oscylowała w okolicy dwóch bramek a ostatecznie, po dobrej końcówce wyniosła 4 trafienia. W zespole gości tradycyjnie już błyszczał Bartłomiej Krzysztof autor 8 goli. O jedno trafienie przebił go jednak Michał Kutek, który zaliczył bardzo udany powrót do zespołu po przerwie spowodowanej kontuzją.

III Liga Piłkarzy Ręcznych (11. kolejka)

MOSM Bytom - Hutnik Kraków 28-32 (17-17)