3L. PR (1): Pewna wygrana na inaugurację piłkarzy ręcznych.

Od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w 3 lidze szczypiorniści Hutnika Kraków, pewnie pokonując Czwórkę Libiąż 28 - 20. Goście co prawda otworzyli wynik spotkania, ale po bramce Cichego w 3 minucie gospodarze prowadzili już 3 - 2 i prowadzenia tego nie oddali do końca meczu. Od tego momentu Hutnik systematycznie powiększał przewagę, która ostatecznie wyniosła do przerwy 7 bramek. Duża w tym zasługa obrony, która w pierwszej połowie funkcjonowała bardzo dobrze oraz Bartosza i Kutka, którzy raz po raz bombardowali bramkę Czwórki rzutami z drugiej linii. Druga część spotkania była bardziej wyrównana jednak podopieczni trenera Kempy w pełni kontrolowali wynik, nie pozwalając gościom zbliżyć się na dystans mniejszy niż 5 bramek. Ostatecznie gospodarze odnieśli przekonujące zwycięstwo i udanie rozpoczęli rozgrywki w 3 lidze. Warto również podkreślić dobrą grę bramkarzy Hutnika, którzy momentami wręcz zamurowali bramkę, walnie przyczyniając się do jakże ważnej wygranej na inaugurację.

źródło: Hutnik Kraków Handball