
Mecz ze Stalą Stalowa Wola był ostatnim meczem Daniela Hoyo Kowalskiego w barwach Hutnika. Kontrakt zawodnika wygasa z końcem sezonu i zostanie on wolnym zawodnikiem.
Daniel reprezentował biało-błękitno-niebieskie barwy łącznie przez 4 sezony. Najpierw został wypożyczony do Hutnika w sezonie 2021/22 z Wisły Kraków, a po roku spędzonym w Wieczystej, wrócił na Suche Stawy w sezonie 2023/24.
Przez te lata Dani rozegrał w Hutniku 108 spotkań - 102 w Betclic 2. Lidze i 6 w Pucharze Polski, zdobywając dla Hutnika 5 bramek.
Dani, raz jeszcze dziękujemy za lata spędzone w Hutniku i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze! Do zobaczenia na sportowym szlaku!

