Daniel Hoyo Kowalski odchodzi z Hutnika

Mecz ze Stalą Stalowa Wola był ostatnim meczem Daniela Hoyo Kowalskiego w barwach Hutnika. Kontrakt zawodnika wygasa z końcem sezonu i zostanie on wolnym zawodnikiem. 

Daniel reprezentował biało-błękitno-niebieskie barwy łącznie przez 4 sezony. Najpierw został wypożyczony do Hutnika w sezonie 2021/22  z Wisły Kraków, a po roku spędzonym w Wieczystej, wrócił na Suche Stawy w sezonie 2023/24. 

Przez te lata Dani rozegrał w Hutniku 108 spotkań - 102 w Betclic 2. Lidze i 6 w Pucharze Polski, zdobywając dla Hutnika 5 bramek. 

Dani, raz jeszcze dziękujemy za lata spędzone w Hutniku i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze! Do zobaczenia na sportowym szlaku!

Wstecz